Changes

Jump to: navigation, search

Velbloudí moč a islám

3 bytes removed, 22:10, 16 December 2016
Použití velbloudí moči v muslimském světě
“Tato léčba není vynálezem, ale spíše je vzata z odkazu našeho proroka” poznamenala. Hadís ve sbírkách Al-Bukhari (2855) a Muslim (1671) říká, že nějací lidé přišli do Medíny a bylo jim špatně s nafouklými břichy. Prorok jim řekl, aby zkombinovali velbloudí mléko a moč, vypili to, a tím se uzdravili. Nafouknuté břicho může znamenat otok, nemoc jater nebo rakovinu. Dr. Khorshid dodala, že není doktor, ale vědec a její práce zahrnuje přípravu a testování léku v laboratoři a dohlížení na výrobu, testování a aplikaci léku.
“Zkoumali jsme (velbloudí moč) sedm let, během kterých jsme testovali efektivitu velbloudí moči v boji proti rakovině. Podle její studie tento lék (kapsle a sirup) nezpůsoboval žádné škodlivé vedlejší účinky.
V případě dobrovolného pacienta s rakovinou plic, lék způosbil zmenšení nádoru na polovinu, již během prvního měsíce. Pacient a mnoho dalších jako on, se stále léčí. Dbající rady v hadísech, Dr. Khorshid is kombinuje určité množství velbloudího mléka a moči aby vyvinula lék pro konkrétní typy rakoviny, včetně rakoviny plic, krve, tlustého střeva, mozku a prsu.
Dodala, že doporučuje všem svým dobrovolným pacientům používat čerstvé velbloudí mléko a moč, a dávat tyto ingredience zvlášť po určitou dobu a později je zkombinovat dohromady. Další nemoci zahrnují vitiligo (depigmentace určitých částí pokožky), ekzém a lupénka. Nicméně, Dr. Khorshid dodává, že bude dávkovat tento lék běžným pacientům teprve až farmaceutické firmy obdrží licenci tak činit. Momentálně se tento lék pořád testuje.}}
Editors, em-bypass-2
4,189
edits

Navigation menu