WikiIslam:Sandbox/Diversity in Islam: Difference between revisions
Jump to navigation
Jump to search
No edit summary |
Prekladator (talk | contribs) |
||
Line 18: | Line 18: | ||
|- | |- | ||
|Shia - Jafari|| | |Shia - Jafari|| | ||
|- | |||
|Shia - Zaidiyyah|| | |||
|- | |- | ||
|Ibadi|| | |Ibadi|| |