em-bypass-2
1,979
edits
[unchecked revision] | [unchecked revision] |
No edit summary |
No edit summary |
||
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| || Christians || Arabian peninsula || || || || | | || Christians || Arabian peninsula || || || || | ||
|- | |||
| || Traditional Berber religion || North Africa || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || | |||
|- | |||
| || || || || || || | |||
|- | |- |